fbpx

Rozširujeme náš tím, hľadáme animátorov aj zdravotníka.


REGISTROVAŤ SA

Hľadáme nové animátorské talenty !!!

Bláznenie, fantázia, zábava, či dobrodružstvo? Našiel si sa v týchto slovách? Tak možno si práve ty náš budúci kolega. Výnimočný tábor potrebuje výnimočný tím ľudí. Stále hľadáme nových vedúcich (animátorov), zdravotníkov, parťákov do táborov. Ak máš tímového ducha, si veselý, kreatívny, zodpovedný a chceš stráviť leto s deťmi v prírode, tak neváhaj a pridaj sa k nám.
Hľadáme do nášho tímu aj zdravotníkov, ktorí ak bude potrebné nám ošetria pár drobných poranení a dohliadnu na zdravie detí a vedúcich.

Požiadavky

Nemáš s animovaním žiadne skúsenosti? Vôbec nevadí, my ťa už „zasvätíme„ do tohto remesla. Stačí ak máš nejaké z týchto vlastností: športové zručnosti, umelecké sklony, zmysel pre humor, sympatické vystupovanie, pozitívny vzťah k deťom, k prírode a si náš 🙂Vek nad 18 rokov

U nás je to podmienkou, keďže pracujeme s tínedžermi.Bezúhonnosť

Doložíš registrom trestu, ktorý ti vydajú na pošte do 2 minút. Nemal by byť starší ako 1 mesiac.Účasť na školení

Každý, kto sa chce zúčastniť tábora musí prísť na dvojdňové programové školenie. No stres, žiadne testy. Uvoľnená atmosféra a zábava s nami zaručená.Požadované vzdelanie zdravotníka:

Študent s ukončeným vzdelaní medicíny: lekár /sestra /pôrodná asistentka, zdravotný záchranár.Čo treba urobiť?

Ak ťa náš tábor zaujal a chceš si užiť leto, tak neváhaj a registruj sa do ..2021 na školenie v termíne ….2021 a vyplň online dotazník. Odmenou ti bude nekonečné množstvo zážitkov, noví priatelia a samozrejme nejaké to eurko. Zdravotník 150-170€, animátor min.136€ a viac.