fbpx

Rozširujeme náš tím, hľadáme animátorov aj zdravotníkov.


REGISTROVAŤ SA

Hľadáme nové animátorské talenty !!! + zdravotníkov

Bláznenie, fantázia, zábava, či dobrodružstvo? Našiel si sa v týchto slovách? Tak možno si práve ty náš budúci kolega. Výnimočný tábor potrebuje výnimočný tím ľudí. Stále hľadáme nových vedúcich (animátorov), zdravotníkov, parťákov do táborov. Ak máš tímového ducha, si veselý, kreatívny, zodpovedný a chceš stráviť leto s deťmi v prírode, tak neváhaj a pridaj sa k nám.
Hľadáme do nášho tímu aj zdravotníkov, ktorí ak bude potrebné nám ošetria pár drobných poranení a dohliadnu na zdravie detí a vedúcich.

Požiadavky

Nemáš s animovaním žiadne skúsenosti? Vôbec nevadí, my ťa už “zasvätíme“ do tohto remesla. Stačí ak máš nejaké z týchto vlastností: športové a iné remeselné, umelecké zručnosti, zmysel pre humor, sympatické vystupovanie, pozitívny vzťah k deťom, k prírode a si náš 🙂Vek nad 18 rokov

U nás je to podmienkou, keďže pracujeme s tínedžermi.Bezúhonnosť

Doložíš registrom trestu, ktorý ti vydajú na pošte do 2 minút. Nemal by byť starší ako 1 mesiac.Účasť na školení

Každý, kto sa chce zúčastniť tábora musí prísť na dvojdňové programové školenie. No stres, žiadne testy. Uvoľnená atmosféra a zábava s nami zaručená.Požadované vzdelanie zdravotníka:

Študent s ukončeným vzdelaní medicíny: lekár /zdravotná sestra / brat /pôrodná asistentka, zdravotný záchranár.Čo treba urobiť?

Ak ťa náš tábor zaujal a chceš si užiť leto v prírode so zaujímavým programom, tak neváhaj a registruj sa (vyplnením online dotazníka). Po vyplnení formulára budeš pozvaný/á na Tebou vybraný bezplatný sobotný zážitkový konkurz počas mája a júna. Príď nám ukázať, kto si a po konkurze, sa stretneme na trojdňovom zážitkovom školení, ktoré bude 07-09. júna pri Martine! Na školení sa dozvieš dôležité know-how „Základné princípy animovania zážitkových programov.“ Zabavíš sa, spoznáš nových ľudí, dostaneš akreditovaný certifikát. Za školenie je účastnícky poplatok 30€, ktorým uhradíš časť nákladov (ubytovanie/ strava).

Po absolvovaní ti bude odmenou nekonečné množstvo zážitkov, kopec zábavy, noví priatelia a samozrejme nejaké to eurko. Zdravotník 200 – 250€, animátor min. 180€ a viac, záleží od tábora a skúseností.