fbpx

ProgramKDEBOLO TAMBOLO – v rozprávkovej čarovnej krajinke.


Rozprávkový tábor pre deti od 6 -11 rokov, ktorý Vaše deti prenesie do čarovnej krajiny 🙂Kdebolo Tambolo, Vás pozýva do sveta malých detí a rozprávkových príbehov.

Čaká ich: výlet do Banskej Štiavnice, rôzne tvorivé remeselné dielne (ako modelovanie hrnčeka z hliny, pečenie chlebíku a iné), jazda na koníkoch, rybárčenie, člnkovanie na rybníku, karneval rozprávkových bytostí, kúpanie v detskom bazéne, Hry o kráľovstvo, malý statok plný drobných zvieratiek, o ktoré sa budú starať a kopec iných nočných, pohybových a zábavných či tvorivých hier.Okrem netradičného programu,

v ktorom sa rozdelia do „rodín“ a budú spolu súťažiť, zažijú aj rozprávkový príbeh Čarovnej krajiny, ktorý ich bude sprevádzať celý pobyt. Náš statok na okraji lesa nie je čarovný len tak pre nič za nič. Legenda hovorí, že práve v ňom ukryl veľký čarodej dávnych čias svoju kúzelnú knihu rozprávok, v ktorej príbehy minulé, ale aj budúce ožívajú spolu s magickými bytosťami.Unikátne tvorivé dielne,

v ktorých si deti v historickom centre Banskej Štiavnici prídu určite na svoje. Je to miesto oddychu, zábavy, učenia a poznávania. Hravou formou sa deti naučia pracovať s rôznymi technickými zariadeniami, prispôsobeným ich veku pod vedením skúsených inštruktorov.

Čaká na nich aj Mašinkáreň – úžasný model vláčikov na ploche takmer 20 m2., Fosforovňa, ktorá pobaví každého, kto sa rád hrá so svojim tieňom a taktiež aj hra s legendárnymi lego kockami.

Všetko vyrobené v dielničke sa stáva majetkom tvorcov – detí a tak sa môžu zrodiť originálne darčeky pre Vás, či obľúbené dekorácie do detských izieb nadlho pripomínajúce príjemne strávený čas v našom tábore.Harmonogram dňa:

7:30 cŕŕn, cŕŕn budíček

7:45 ranná rozcvička (ľahké strečingové cvičenia )

8:00 hygiena

8:30 raňajky (bohaté švédske stoly aj pre najväčších maškrtníkov)

9:15 – 12:00 dopoludňajší program (vrátane prestávky na desiatu)

12:00 obed

12:30 – 14:00 odpočinok a voľné aktivity

14:15 – 17:45 popoludňajší program (vrátane prestávky na olovrant)

18:00 večera

18:30 – 19:45 odpočinok (čas na telefonát o tom, aký bol náš deň)

20:00 – 21:30 večerný program

21:30 večerná hygiena

22:00 dobrú nocŠtandardne na deti čaká:

tradične-netradičný program plný rozprávkovej zábavy, športových aktivít či rôznych výletov a relaxu pri bazéne. Okrem toho máme pripravené úplne nové zábavné rozprávkové hry, táborák a naše malé know how, ktoré nás odlišuje od ostatných.

Neváhajte a prihláste Vaše deti! Kapacita je obmedzená iba pre malý počet. Zažijú kopec zábavy, nových skúseností, vedomostí a otvoria aj dvere k poznaniu rôznych remeselných zručností a tvorivosti.

Na všetkých našich táboroch si môžete uplatniť rekreačný poukaz od zamestnávateľa a tak výrazne ušetriť za pobyt !!
Ubytovanie


Strava


Program


Doprava