fbpx

ProgramKDEBOLO TAMBOLO – v rozprávkovej čarovnej krajinke.


Rozprávkový tábor pre deti od 6 -10 rokov, ktorý Vaše deti prenesie do čarovnej krajiny 🙂Kdebolo Tambolo, Vás pozýva do sveta malých detí a rozprávkových príbehov.

Čaká ich: výlet do Banskej Štiavnice, rôzne tvorivé remeselné dielne, člnkovanie sa na rybníku s dohľadom, Willage game, karneval rozprávkových bytostí, kúpanie sa v bazéne, Hry o kráľovstvo, malý statok plný drobných zvieratiek o ktoré sa budú starať a kopec iných nočných, pohybových a zábavných či tvorivých hier.Okrem netradičného programu,

v ktorom sa rozdelia do „rodín“ a budú spolu súťažiť, zažijú aj rozprávkový príbeh Čarovnej krajiny, ktorý ich bude sprevádzať celý pobyt. Náš statok na okraji lesa nie je čarovný len tak pre nič za nič. Legenda hovorí, že práve v ňom ukryl veľký čarodej svoju kúzelnú knihu rozprávok, v ktorej príbehy budúce aj minule ožívajú spolu s magickými bytosťami.Unikátne tvorivé dielne.

v ktorých si deti v historickom centre Banskej Štiavnici prídu určite na svoje. Je to miesto oddychu, zábavy, učenia a poznávania. V najatraktívnejšej časti sa deti učia hravou formou pracovať s rôznymi technickými zariadeniami, prispôsobeným veku detí pod vedením skúsených inštruktorov.

Čaká na nich aj Mašinkáreň – úžasný model vláčikov na ploche takmer 20 m2., Fosforovňa, ktorá pobaví každého, kto sa rád hrá so svojim tieňom a taktiež aj hra s legendárnymi lego kockami.

Všetko vyrobené v dielničke sa stáva majetkom tvorcov – detí a tak sa môžu zrodiť originálne darčeky pre Vás, či obľúbené dekorácie do detských izieb nadlho pripomínajúce príjemne strávený čas v u nás.O program sa postarajú naši vyškolení animátori. Malú ukážku nášho programu si môžete pozrieť tu: Pochopiteľne tento bude ešte krajší a rozprávkovejší pre malé deti.Štandardne na deti čaká:

tradične-netradičný program plný rozprávkovej zábavy, športových aktivít, či rôznych výletov a relaxu pri bazéne. Okrem toho máme pripravené úplne nové zábavné rozprávkové hry, táborák a kopec iného – naše malé know how, ktoré nás rozlišuje od ostatných.

Neváhajte a prihláste Vaše deti! Zažijú kopec zábavy, nových skúseností, vedomostí a otvoria aj nové dvere k poznaniu rôznych remeselných zručností a tvorivosti.

PS: Na všetkých našich táboroch si môžete uplatniť rekreačný poukaz od zamestnávateľa a tak výrazne ušetriť za pobyt v tábore.
Ubytovanie


Strava


Program


Doprava