fbpx
LD-Mel.jpg

Tanečná škola – Love Dance school

5. júna 2020by Webmaster

Pre všetkých milovníkov tanečného rytmu prinášame krátky článok o tanečnej škole, ktorej súčasťou sa môžeš stať aj Ty!

Love Dance school je tanečná škola s 16 ročnou tradíciou. Vedie ju profesionálna tanečníčka, choreografka Lady Mel. Príbeh tanečnej školy sa formoval z pôvodnej Hip-hop fakulty a časom premostil do všetkých urban štýlov od Hip-hopu, House Dance, Lockingu, Poppingu a neskôr aj do New Style Hustle, Vouge Afra či Dancehallu.

LD je jedna z prvých tanečných škôl, pôsobiaca v Bratislavskej Petržalke, ktorá sprístupnila svoje hodiny aj širokej verejnosti, nie len jej členom. Vďaka tzv. otvoreným hodinám si mohli mnohí tanečníci z rôznych tanečných klubov prísť osvojiť a naučiť sa správne techniky štýlov z prvej ruky. Aktuálne v nej pôsobí 7 lektorov učiacich 5 štýlov z celého sveta. Ich cieľom je naučiť vnímať hudbu bez ohľadu na štýl, pretože len vtedy môžeš slobodne tancovať a dokonale stvárniť hudbu ako takú.

V roku 2020 po prvý krát tanečná škola otvára dvere pre všetky tanečných záujemcov v športovo – hudobnom letnom tábore Repelend. Podrobné informácie o tréningu nájdete na https://www.repelend.sk/street-dance-tanecny-trening/

 

Webmaster