fbpx

Fashion & Makeup class s Blankou Blanárovou

Milé slečny, otvára sa vám jedinečná príležitosť. Známa vizážistka, ktorú môžete poznať z viacerých televíznych projektov vás prevedie krok za krokom cez správne postupy pri líčení, aby ste vedeli vyzdvihnúť vaše prednosti a krásu.

Na workshope sa bude preberať: základná úprava na bežný deň, večerný make up, praktická a teoretická časť – typológia pleti, správne nanášanie a výber kozmetických prípravkov. Naučíte sa ako sa správne odlíčiť a zvoliť vhodný make up. Ako ošetriť problematickú pleť, ako rozjasniť, zvýrazniť oči – pery, vykonturovať lícne kosti, upraviť obočie a prirodzene zafixovať pleť púdrom. Poradí vám rôzne vychytávky, ako si uľahčiť líčenie a odovzdá vám nazbierané skúsenosti zo šoubiznisového sveta.Vizážistka a maskérka

Blanka Blanárová

Blanka pracuje ako maskérka a vizážistka už vyše 20 rokov. Pôsobí hlavne v televízií, ale skrášľuje ženy aj v salónoch krásy. Podieľa sa na mnohých televíznych projektoch ako Československo má Talent, X Factor, V Siedmom nebi, Záhady tela a mnoho ďalších zábavných programov, či seriálov ako Diana a Tomáš, Dr.Fosterová, Hotel, Odsúdené atď..Workshop potrvá niekoľko hodín a budeš k nemu potrebovať svoje vlastné kozmetické produkty, ktoré bežne používaš.