fbpx

Informácie a opatrenia k zájazdu 2021Dôležité informácie a opatrenia k programu a pobytu.


Alooha všetkým, ktorí majú radi nové výzvy a  zážitky 🙂Je to tu priatelia, niečo čo tu ešte nebolo! Pozývame vás na 1.ročník víkendovej zábavy s bohatým zábavným programom.

Sme radi, že obmedzenia sa uvoľňujú a my tak môžeme robiť čo nás naozaj baví. Každopádne vzhľadom na celosvetovú pandemickú situáciu aj naša spoločnosť prijíma rôzne bezpečnostné opatrenia:

Pri registrácií check in budeme merať teplotu.

V prípade choroby, alebo náznaku prechladnutia sa prosím a nezúčastňujte zájazdu. Peniaze vám budú vrátené na základe potvrdenia od doktora. Ak potvrdenie mať nebudete na zrušenie zájazdu sa vzťahujú storno podmienky, ktoré sú uvedené v Všeobecných zmluvných podmienkach.

V prípade, že klient na zájazde bude prejavovať znaky ochorenia ( kašeľ, teplota, kýchanie a iné )  môže byť z programu vyradený bez nároku vrátenia peňazí za program.Podmienky na účasti zájazdu:

Každý zúčastnený, musí predložiť výsledky negatívneho AG / PCR testu nie staršieho ako 72hod. Toto sa nevzťahuje na osoby, ktoré:

  •  prekonali ochorenie COVID-19 (počíta sa obdobie 21 dní od nakazenia do 6 mesiacov – nutné potvrdenie od lekára, prípadne preukázanie sa pozitívnym antigénovým alebo PCR testom, ktorý je straší ako 21 dní, ale nie starší ako 6 mesiacov.
  • boli očkované proti COVID-19 (počíta sa obdobie 7 dní od očkovania druhou dávkou vakcíny Pfizer/Biontec, 14 dní od očkovania druhou dávkou vakcíny Moderna, 21 dní od očkovania prvou dávkou vakcíny AstraZeneca, 21 dní od očkovania prvou dávkou vakcíny Serum Institute of India/AstraZeneca (Covidshield), 14 dní od druhej dávky vakcíny Sputnik V, 14 dní od očkovania vakcínou Johnson&Johnson), 14 dní od druhej dávky vakcíny Sinovac Biotech a 14 dní od druhej dávky vakcíny Sinopharm.
  • každý musí mať zo sebou potvrdenie o očkovaní a potvrdenia ochorenia na COVID-19.


Check in:

Každý zúčastnený pri registrovaní na recepcií musí zaplatiť zálohu 30€, ktorá mu bude vrátená pri chcek out-te (kontrole izby). Check out musí byť urobený najneskôr do 10hod. ráno. V deň odchodu sa v hoteli koná ďalšia udalosť a nie je možné si check out predĺžiť! Pri nedodržaní check out-tu sa uplatní sankcia 20 €.Opatrenia na programe:

Pri porušení zásad slušného správania, prejave agresie, šikane, podnecovania k násilnostiam druhým osobám a škodám na majetku, narúšaním nášho programu, máme právo ukončiť váš pobyt a rozviazať s vami zmluvu o pobyte bez nároku na vrátenie zaplatených financií !!   Čaká na vás:

Tradične-netradičný program plný vychytávok, zábavy, športových aktivít, ale aj relaxu pri bazéne, chytanie bronzovej farby na slnku (jedna z dôležitejších chill-ových činností), party s Dj-om, koncert, výlet loďou. Okrem toho máme pripravené zábavné hry, bazénovú party s atrakciami, táborák s gitarou a kopec iného. Príd a uvidíš.

Ak máš rád hudbu či umenie v hocijakej podobe, ponúkame ti dva špeciálne workshopy na rozvoj tvojich umeleckých schopností a talentových zručností za extra príplatok:

  1. Dj-sky workshop viac info.
  2. Street art workshop viac info.

PS: Ďakujeme vám za pochopenie určitých nariadení k programu. Nevieme sa už dočkať ako s vami odpálime tento 3 dňový nabitý program 🙂

S pozdravom Repelend team.
Ubytovanie


Strava


Program


Doprava