fbpx

ProgramJeDinečný športovo-hudobný tínedžerský kemp.


Alooha všetkým, ktorí majú radi nové výzvy a táborové zážitky. 🙂Rplnd kemp, vás pozýva na svoj 6.ročník

Čaká na vás: Vibe party pri bazéne s vynikajúcimi kokteilami od profesionálneho barmana, pyžamová party, výstup na horu, prenocovanie „pod širákom“ iba pre odvážlivcov s akčným večerom pod hviezdami, Hry o život, Spartan race, kde podstúpite sériu skúšok, ktoré preveria vaše jednotlivé vlastnosti, karneval bláznov a kopec iných nočných výjazdov, útokov a zábavných hier.Okrem netradičného programu,

v ktorom sa rozdelíte do skupín a budete spolu súťažiť, zažijete aj koncert známych osobností slovenskej hudobnej scény. Tento rok sa môžete tešiť na: ..sa dozviete až v tábore. Prekvapenie musí byť :)). Doteraz u nás boli Majk Spirit + celá legendárna H16 crew, Bekim – majster príkladu pozitívneho života, Ronie, Nerieš, PilC, Adiss, Separ + DMS, Strapo, ČisT, Mišo Biely, Veronika Strapková, Zverina a Shomi.S interpretmi

..sa budeš môcť počas tábora porozprávať na „debatnom krúžku“ a diskutovať o témach, ktoré ťa trápia a zaujímajú. Podaktorí z vystupujúcich prídu už aj počas dňa si zahrať športové a táborové aktivity. Všetci títo interpreti patria medzi elitu hudobnej scény, ktorých môžeš zažiť na našom jeDinečnom tábore.Ako sme sa zabávali na našich predchádzajúcich ročníkov si môžeš pozrieť tu:

Štandardne na teba čaká:

Program plný zábavy, športových aktivít, ale aj relax pri bazéne, chytanie bronzovej farby na slnku (jedna z najdôležitejších činností), party s Dj-om. Okrem toho máme pripravené úplne nové zábavné hry, bazénovú party, táborák s gitarou a kopec iného. Samozrejme, okrem týchto vychytávok je pripravený tradične-netradičný program.

Ak máš rád hudbu či umenie v hocijakej podobe, ponúkame ti 3 špeciálne workshopy na rozvoj tvojich umeleckých schopností a talentových zručností za extra príplatok:

  1. Dj-sky workshop viac info.
  2. Street art workshop viac info.
  3. Hudobný workshop – Beats maker viac info.

Je to stále málo ?? :)) Pre 6. ročník sme pripravili ešte jednu tréningovú aktivitu navyše:

Tanečný tréning s Love Dance School by Lady Mel viac info.

PS: Na všetkých našich táboroch si môžete uplatniť rekreačný poukaz od zamestnávateľa a tak výrazne ušetriť za pobyt v tábore.
Ubytovanie


Strava


Program


Doprava