fbpx

ProgramRepelend
JeDinečný športovo-umelecký tínedžerský kemp.


Alooha všetkým, ktorí majú radi nové výzvy a zážitky ! 🙂Rplnd kemp, ťa pozýva na svoj 8.ročník.

Čaká na vás: program v mafiánskom štýle. Celotýždňové bojovanie na ostrie noža v duchu mafiánskych rodín bude cítiť na kilometre ďaleko. Podstúpite sériu skúšok, ktoré preveria vaše jednotlivé vlastnosti, zručnosti a silu bojovníka. Najlepšia rodina ovládne Oravu. Okrem súbojov nebude chýbať Vibe party pri bazéne s vynikajúcimi kokteilmi od profesionálneho barmana, sumo zápasy, color run, paintball, body zorbing futbal, vodný futbal, prenocovanie “pod širákom” pre odvážlivcov s akčným večerom pod hviezdami, pyžamová párty, nočné kino s pukancami, Hry o život, karneval bláznov a kopec iných nočných výjazdov, útokov a zábavných hier. Tento rok sa vydáme aj na výlet a to do zábavného parku Energylandia, kde sa poriadne nadupeme adrenalínom a energiou.Okrem netradičného programu,

v ktorom sa rozdelíte do „rodín“ a budete spolu súťažiť, zažijete aj koncert známych osobností slovenskej hudobnej scény. Tento rok sa môžete tešiť na.. Sa dozviete až v tábore, prekvapenie musí byť :)). Doteraz u nás boli Majk Spirit + celá legendárna H16 crew, Separ + DMS, Bekim – majster príkladu pozitívneho života, Ronie, Nerieš, PilC, Adiss,Aless, Strapo, ČisT, Mišo Biely, Moja Reč, Veronika Strapková, Zverina a ShomiDebatky

.S interpretmi sa budeš môcť počas tábora porozprávať na “debatnom krúžku” a diskutovať o témach, ktoré ťa trápia a zaujímajú. Podaktorí z vystupujúcich prídu už aj počas dňa si zahrať športové a táborové aktivity. Všetci títo interpreti patria medzi elitu našej scény, ktorých môžeš zažiť na našom jeDinečnom kempe.Ako vyzerali naše predchádzajúce ročníky si môžete pozrieť tu:Štandardne na vás čaká:

Program plný zábavy, športových aktivít, ale aj relax pri bazéne, chytanie bronzovej farby na slnku (jedna z dôležitejších činností), party s Dj-om. Okrem toho máme pripravené úplne nové zábavné hry, bazénovú party, táborák s gitarou a kopec iného. Samozrejme, okrem týchto vychytávok je pripravený tradične-netradičný program.

Ak máš rád hudbu či umenie v hocijakej podobe, ponúkame 3 špeciálne workshopy na rozvoj tvojich umeleckých schopností, talentových zručností za extra príplatok:

  1. Dj-sky workshop viac info.
  2. Street Art workshop viac info.
  3. Hudobný workshop – tvorba beatov viac info.

Neváhaj a prihlás sa! Zažiješ kopec zábavy, nových skúseností, vedomostí a otvoríš aj nové dvere k poznaniu seba samého – svojho spirita.

PS: Na všetkých našich táboroch si môžete uplatniť rekreačný poukaz od zamestnávateľa a tak výrazne ušetriť za pobyt v tábore.
Ubytovanie


Strava


Program


Doprava