fbpx

ProgramRepelend
JeDinečný športovo-umelecký tínedžerský kemp.


Alooha všetkým, ktorí majú radi nové výzvy a zážitky ! 🙂Rplnd kemp, ťa pozýva na svoj 9.ročník.

Čaká na vás: program v mafiánskom štýle. Celotýždňové bojovanie na ostrie noža v duchu mafiánskych rodín bude cítiť na kilometre ďaleko. Podstúpite sériu skúšok, ktoré preveria vaše jednotlivé vlastnosti, zručnosti, silu bojovníka, ale aj bratskú súdržnosť. Najlepšia rodina ovládne Tribeč. Okrem súbojov nebude chýbať penová párty, color run, sumo zápasy, prenocovanie na hrade Gímeš “pod širákom” pre odvážlivcov s akčným večerom pod hviezdami, pyžamová párty, nočné kino s pukancami, Hry o život, karneval bláznov a kopec iných nočných výjazdov, útokov a zábavných hier. Tento rok bude opäť jedinečný, okorenený novými hrami a zážitkami.Okrem netradičného programu,

v ktorom sa rozdelíte do „rodín“ a budete spolu súťažiť, zažijete aj koncert známych osobností slovenskej hudobnej scény. Tento rok sa môžete tešiť na Moju Reč s gitarovým doprovodom. Doteraz u nás boli Majk Spirit + celá legendárna H16 crew, Separ + DMS, Bekim – majster príkladu pozitívneho života, Ronie, Nerieš, PilC, Adiss, Aless, Strapo, ČisT, Mišo Biely, Veronika Strapková, Zverina a Shomi.Debatky

.S interpretmi sa budeš môcť počas tábora porozprávať na “debatnom krúžku” a diskutovať o témach, ktoré ťa trápia a zaujímajú. Podaktorí z vystupujúcich prídu už aj počas dňa si zahrať športové a táborové aktivity. Všetci títo interpreti patria medzi elitu našej scény, ktorých môžeš zažiť na našom jeDinečnom kempe.Ako vyzerali naše predchádzajúce ročníky si môžete pozrieť tu:Štandardne na vás čaká:

Program plný zábavy, športových aktivít, ale aj relax pri bazéne, chytanie bronzovej farby na slnku (jedna z dôležitejších činností), party s Dj-om. Okrem toho máme pripravené úplne nové zábavné hry, bazénovú party, táborák s gitarou a kopec iného. Samozrejme, okrem týchto vychytávok je pripravený tradične-netradičný program.

Ak máš rád hudbu či umenie v hocijakej podobe, ponúkame 4 špeciálne workshopy na rozvoj tvojich umeleckých schopností, talentových zručností a jeden tréning za extra príplatok:

  1. Dj-sky workshop viac info.
  2. Street Art workshop viac info.
  3. Hudobný workshop – tvorba beatov viac info.
  4. Fashion & Makeup class viac info
  5. Tréning sebaobrany, thai boxu & boxu viac info.

Neváhaj a prihlás sa! Zažiješ kopec zábavy, nových skúseností, vedomostí a otvoríš aj nové dvere k poznaniu seba samého – svojho spirita.

PS: Na všetkých našich táboroch si môžete uplatniť rekreačný poukaz od zamestnávateľa a tak výrazne ušetriť za pobyt v tábore.
REZERVOVAŤ

Ubytovanie


Strava


Program


Doprava