fbpx

ProgramSPIRIT KEMP – unikátny letný tábor pre teenagerov.


Ahoooj všetkým, ktorí majú radi nové výzvy ! 🙂Spirit kemp, vás pozýva na svoj 1.ročník

Čaká na vás:  Vibe party pri bazéne s vynikajúcimi nealko kokteilami od profesionálneho barmana,  Spirit academy, výstup na horu, prenocovanie „pod širákom“ iba pre odvážlivcov s akčným večerom pod hviezdami, tréning sebaobrany, Hry o život, Spartan race, kde podstúpite sériu skúšok, ktoré preveria vaše jednotlivé vlastnosti, karneval bláznov a kopec iných nočných výjazdov, útokov a zábavných hier.Okrem netradičného programu,

v ktorom sa rozdelíte do „rodín“ a budete spolu súťažiť, zažijete s Majk Spiritom niekoľko dní spoločnej zábavy, nekonečného pokecu a špeciálny koncert pripravený len pre túto jedinečnú udalosť.S Majk Spiritom

..sa budete môcť počas tábora porozprávať na „debatnom krúžku“ a diskutovať o témach, ktoré ťa trápia a zaujímajú. Počas dňa si s ním zahráte športové a táborové aktivity. Taktiež prídu aj iné prominentné známe osobnosti, ktorých mená vám ale neprezradíme. Prekvapenie musí byť !O program sa postarajú animátori z Repelendu. Ako vyzerá ich program si môžeš pozrieť tu:Štandardne na teba čaká:

Program plný zábavy, športových aktivít, ale aj relax pri bazéne, chytanie bronzovej farby na slnku (jedna z dôležitejších činností), party s Dj-om. Okrem toho máme pripravené úplne nové zábavné hry, bazénovú party, táborák s gitarou a kopec iného. Samozrejme, okrem týchto vychytávok je pripravený tradične-netradičný program.

Ak máš rád hudbu či umenie v hocijakej podobe, ponúkame ti 2 špeciálne workshopy na rozvoj tvojich umeleckých schopností a talentových zručností za extra príplatok. Taktiež ťa čaká aj tréning sebaobrany, ktorý je už zahrnutý v cene zájazdu:

  1. Dj-sky workshop viac info.
  2. Movie maker workshop viac info.
  3. Tréning thai boxu & sebaobrany viac info.

Neváhaj a prihlás sa! Zažiješ kopec zábavy, nových skúseností, vedomostí a otvoríš aj nové dvere k poznaniu seba samého – svojho spirita.
Ubytovanie


Strava


Program


Doprava