fbpx

ProgramSPIRIT KEMP – unikátny letný tábor pre teenagerov.


Ahooj všetkým, ktorí majú radi nové výzvy a zážitky ! 🙂Spirit kemp, vás pozýva na svoj 2.ročník

Čaká na vás:  Vibe party pri bazéne s vynikajúcimi nealko kokteilami od profesionálneho barmana,  výstup na Oravský hrad, výlet loďou po Oravskej priehrade, tréning sebaobrany, Hry o život, Spartan race, kde podstúpite sériu skúšok, ktoré preveria vaše jednotlivé vlastnosti, karneval bláznov, Escape game a kopec iných nočných výjazdov, útokov a zábavných hier.Okrem netradičného programu,

v ktorom sa rozdelíte do „rodín“ a budete spolu súťažiť, zažijete s Majk Spiritom niekoľko chvíľ spoločnej zábavy, nekonečného pokecu a špeciálny koncert pripravený len pre túto jedinečnú udalosť.S Majk Spiritom

..sa budete môcť počas tábora porozprávať na “debatnom krúžku” a diskutovať o témach, ktoré ťa trápia a zaujímajú. Počas dňa si s ním zahráte športové a táborové aktivity. Taktiež prídu aj iné prominentné známe osobnosti, ktorých mená vám ale momentálne neprezradíme. Prekvapenie musí byť !Ako vyzeral náš 1.ročník si môžete pozrieť tu:Štandardne na vás čaká:

Program plný zábavy, športových aktivít, ale aj relax pri bazéne, chytanie bronzovej farby na slnku (jedna z dôležitejších činností), party s Dj-om. Okrem toho máme pripravené úplne nové zábavné hry, bazénovú party, táborák s gitarou a kopec iného. Samozrejme, okrem týchto vychytávok je pripravený tradične-netradičný program.

Ak máš rád hudbu či umenie v hocijakej podobe, ponúkame 2 špeciálne workshopy na rozvoj tvojich umeleckých schopností a talentových zručností za extra príplatok plus jeden extra tréning. Taktiež ťa čaká aj tréning sebaobrany, ktorý je už zahrnutý v cene zájazdu:

  1. Dj-sky workshop viac info.
  2. Movie maker workshop viac info.
  3. Kurz jazdy a starostlivosti o kone viac info.
  4. Tréning thai boxu & sebaobrany viac info.

Neváhaj a prihlás sa! Zažiješ kopec zábavy, nových skúseností, vedomostí a otvoríš aj nové dvere k poznaniu seba samého – svojho spirita.

PS: Na všetkých našich táboroch si môžete uplatniť rekreačný poukaz od zamestnávateľa a tak výrazne ušetriť za pobyt v tábore.
Ubytovanie


Strava


Program


Doprava