fbpx

Tanečný tréning – Street dances s Love Dance School by Lady Mel.

Cieľom je naučiť sa vnímať hudbu bez ohľadu na štýl, pretože len vtedy môžeš slobodne tancovať a dokonale stvárniť hudbu ako takú. Love Dance school ti dopomôže k lepšiemu rozvoju. Povedie ho profesionálny tanečník, choreograf a tréner z tanečnej školy Love Dance school. Naučíš sa základy street dance, hip hopu a iných tanečných žánrov. Ak si na parkete ako „poleno„ 🙂 alebo si chceš zdokonaliť pohyby, aby si zažiaril/a na parkete, prihlás sa a vylepši si tak svoje skills!
Tréningy:
Hip hop – začiatočníci a mierne pokročilý level, sa budú venovať: foundation – základné kroky a ich pomenovanie, ich technika a požitie v routine (variačke), zoznámenie sa s freestyl-om, streching.
Hip hop – pokročilí level sa budú venovať: technike tanečných pohybov, ich pretváraniu a použitiu v routine, rôznym freestyl konceptom a ich zapracovaniu do vlastného tela, spoznávanie vlastného pohybuTanečníčka & choreografka

Lady Mel

je univerzálna perfomerka, organizátorka a leaderka vlastnej tanečnej školy Love Dance School.
Vystupovala aj na Európskom a Austrálskom turné Kanye Westa. V roku 2005 bola finalistkou televíznej talentovej show “Miliónový Tanec”. Účinkovala v mnohých televíznych projektoch, spolupracovala s mnohými slovenskými interpretmi ako je Rytmus, Monika Bagárová, Igor Kmeťo, Kali, Tina, Anita Soul. Spolu s teamom otvárala mnoho svetových koncertov ako sú, Jay-Z, The Black Eyed Peas, Snoop Dogg, Busta Rhymes, Chaka Khan.Tréning bude trvať od pondelka do piatka 1,5 hodinu denne. Tréning sa môže kombinovať s worskshopmi, ale nie je možné ho kombinovať s iným tréningom. Ak sa rozhodnete pre tanečný nedá sa zúčastniť aj na inom tréningu.