fbpx
koronavirus.jpg

Netreba sa báť, ale byť opatrný!

25. mája 2020by Webmaster0

Alooha!

Netreba sa báť, ale byť opatrný!

Nikto ho k nám síce nevolal, ale aj tak prišiel – koronavírus. Vyprázdnil ulice, kiná, divadlá aj kaviarne, nasadil nám rúška, sťažil kontakt s rodinou aj s kamarátmi. A tiež s Repelendom. Zatiaľ sme sa mu ubránili a život sa už začína akoby odznovu: ulice sa opäť plnia, kaviarne ožívajú, rúška už za istých podmienok netreba mať na nose. Dokonca aj školy už od júna otvárajú brány a tak existuje predpoklad, že dvere dokorán otvorí aj Repelend.

Prípravy na to sú v plnom prúde – pri zdravotnej vstupnej kontrole sa bude okrem iného merať aj teplota, zabezpečíme dezinfekčné prostriedky, bez ktorých to možno nepôjde (minimálne pri prvom vstupe do tábora), presúvame plánované aktivity z vnútorných priestorov do vonkajších. Ak nám nebude povolené pracovať s väčšími skupinkami, využijeme na naše tréningy a workshopy striedačku: zúčastnia sa ich nie všetci naraz, ale po skupinkách. Ani tento rok nebude inak a tábor zaregistrujeme na Regionálny úrad verejného zdravotníctva, ktorý vykonáva kontrolu strediska. Všetci naši animátori a zamestnanci prejdú zdravotným vyšetrením pred vstupom do tábora. Riešenia sú, netreba sa báť! Situácia sa neustále mení a zmeny, ktoré sa dnes vyžadujú o 2 mesiace už nemusia platiť. Situáciu sledujeme a zodpovedne sa na ňu aj pripravujeme.

Veríme, že Vaše deti sa už nevedia dočkať na nové táborové zážitky a v neposlednom rade, že aj Vy rodičia si už zaslúžite oddych a čas pre seba.

Netreba ani zabudnúť na benefit, ktorý u nás môžete využiť. Zamestnanci si môžu uplatniť u zamestnávateľa preplatenie 55% zo sumy tábora podľa zákona 347/2018 o podpore cestovného ruchu, účinného od 1. januára 2019, ktorý sa vzťahuje aj na letné tábory.

Ak naše letné plány náhodou nebudú uskutočnené, nemusíte sa ničoho obávať. Všetky Vaše finančné prostriedky Vám budú vrátené v plnej sume a do posledného centu bez storno poplatkov.

Webmaster


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *