fbpx
koronavirus.jpg

Netreba sa báť, ale byť opatrný!

24. marca 2021by Webmaster

Netreba sa báť, ale byť opatrný!

Nikto ho k nám síce nevolal, ale aj tak prišiel – koronavírus. Vyprázdnil ulice, kiná, divadlá aj kaviarne, nasadil nám rúška, zatvoril nás doma a sťažil kontakt s rodinou aj s kamarátmi. A tiež s Repelendom. Zatiaľ sme sa mu ubránili. Rok 2020 sme zvládli s úsmevom a bez pozitívneho prípadu vďaka opatreniam a profesionálnemu prístupu. Život sa už pomaly začína akoby odznovu: ulice sa opäť plnia a tak existuje predpoklad, že dvere dokorán otvorí opäť aj Repelend.

Záleží nám na ochrane detí, Vašej istote a spokojnosti. Chceme byť bezpečnou a bezstarostnou voľbou pre Vás, preto sú prípravy v plnom prúde. Tábory registrujeme na Regionálny úrad verejného zdravotníctva, ktorý vykonáva hygienickú kontrolu strediska. Všetci naši animátori a zamestnanci prejdú zdravotným vyšetrením a každý táborový účastník musí predložiť potvrdenie od lekára o bezinfekčnosti. Osobám, ktoré nie sú ubytované v zariadení a súčasťou nášho tábora je zamedzený prístup do strediska.

Ani tento rok nebude inak a pred vstupom do tábora pri zdravotnej vstupnej kontrole sa bude okrem iného merať aj teplota. Ak bude potrebné sme pripravení aj testovať, zabezpečíme dezinfekčné prostriedky, bez ktorých to možno nepôjde (minimálne pri prvom vstupe do tábora), presúvame plánované aktivity z vnútorných priestorov do vonkajších. Ak nám nebude povolené pracovať s väčšími skupinkami, využijeme na naše tréningy a workshopy striedačku: zúčastnia sa ich nie všetci naraz, ale po skupinkách. Riešenia sú, netreba sa báť! Situácia sa neustále mení a zmeny, ktoré sa dnes vyžadujú o 2 mesiace už nemusia platiť.

Situáciu sledujeme a zodpovedne sa na ňu aj pripravujeme.

Veríme, že Vaše deti sa už nevedia dočkať na nové táborové zážitky a v neposlednom rade, že aj Vy rodičia si už zaslúžite oddych a čas pre seba.

Netreba ani zabudnúť na benefit, ktorý u nás môžete využiť. Zamestnanci si môžu uplatniť u zamestnávateľa preplatenie 55% zo sumy tábora podľa zákona 347/2018 o podpore cestovného ruchu, účinného od 1. januára 2019, ktorý sa vzťahuje aj na letné tábory.

Ak naše letné plány náhodou nebudú uskutočnené, nemusíte sa ničoho obávať. Všetky Vaše finančné prostriedky Vám budú vrátené v plnej sume a do posledného centu bez storno poplatkov.

Webmaster