fbpx

Čo si zabaliť a čo nie


Čo si zbaliť so sebou a čo nechať radšej doma ?

Vieme, že zbaliť sa do tábora má občas kopec otáznikov a tak Vám s tým trošku pomôžme.


  • ČO SI URČITE NEZABUDNÚŤ :
  • OSTATNÉ DôLEŽITÉ VECI :
  • NA ČO BY SA MALO ZABUDNÚŤ :
  • VRECKOVÉ :
  • POSLEDNÁ RADA NA ZÁVER :
ČO SI URČITE NEZABUDNÚŤ :

Športové oblečenie, krátke a dlhé nohavice, tenisky, teplé oblečenie (tepláky, sveter/ mikina), krátke tričká (biele aj čierne – kvôli programu), spodnú bielizeň a ponožky na každý deň, nepremokavú bundu alebo pršiplášť, pokrývku na hlavu (šiltovka, šatka, klobúk), športová obuv, plavky, uterák, papuče.

OSTATNÉ DôLEŽITÉ VECI :

Hygienické potreby (mydlo, šampón, zubná kefka a pasta), baterka (s novými batériami), krém na opaľovanie, repelent, ruksak, fľaša, sviečka (akákoľvek).

NA ČO BY SA MALO ZABUDNÚŤ :

Drahé oblečenie, elektroniku, šperky a iné cennosti. Zbytočne kazia táborovú atmosféru, tým že sa zničia, pokazia, či stratia a dieťa je z toho nešťastné. V tábore nebudú potrebovať drahé oblečenie ani žiadnu elektroniku (okrem workshopov). Bola by škoda, keby sa im niečo cenné poškodilo. Telefóny budú mať k dispozícii vždy po večery, aby ste ich mohli kontaktovať.

VRECKOVÉ :

Deťom netreba nechávať veľké vreckové. Výlety, vstupné na atrakcie sú hradené z ceny pobytu. Odporúčame však zobrať si so sebou malý obnos peňazí, podľa uváženia rodiča na drobné výdavky ako spomienkové predmety, výdavky v bufete či nákupy počas výletov. Peniaze si dieťa môže odložiť u svojho oddielového vedúceho, ktorý mu ich vydá vtedy, keď si bude chcieť niečo kúpiť. V prípade, že si ich neodloží, nenesie naša spoločnosť zodpovednosť za ich prípadnú stratu či krádež.

POSLEDNÁ RADA NA ZÁVER :

Deťom netreba baliť veľa jedla na cestu (desiatu, alebo maškrty). Hlavne tie, ktoré sa môžu rýchlo pokaziť.

Ak sa budete aspoň približne držať tohto návodu sme si istý, že Vášmu dieťaťu v tábore nebude nič chýbať.


Ďalšie otázky?

V prípade, že ste nenašli odpoveď na vašu otázku alebo žiadate podrobnejšiu odpoveď, prosím kontaktujte nás. Radi odpovieme.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

ČO SI ZBALIŤ A ČO NIE?

ZMLUVNÉ PODMIENKY

NA STIAHNUTIE