fbpx

DJ workshop s Grimasom alebo DJ Aldom

Ukáže základy mixovania, scratchovania, používania zvukových efektov. Dozvieš sa aj veľa o histórií Dj-ingu ako takého. Vyučuje sa na gramofónoch Technics, alebo na Pioneer ddj 1000. Taktiež si budeš môcť vyskúšať aj Digital Dj-ing s najpoužívanejším softvérom súčasnosti Traktor soft, Serato DJ a program Rekordbox. Najlepšie sa naučíš len od najlepších!
Spoznaj technológie, štýl práce, postupy, techniky a vychytávky zo sveta profesionálneho DJ-ingu, ktoré ti ukáže Dj Grimaso. Na hudobnej scéne pôsobí už dlhé roky a všetko čo sa naučil, skúsenosti, ktoré počas života nazbieral, ti ukáže na workshope. Každý účastník sa veľa naučí a dozvie čo treba začínajúcemu DJ-ovi. A aj čo urobiť, keby si sa v tom naozaj našiel.


Dj a producent

Grimaso

Slovenský producent Grimaso má za sebou spoluprácu s elitou umelcov na Slovensku aj v Českej republike. V roku 2003 sa stal členom skupiny H16. Jeho produkcie sa objavili na albumoch interpretov ako sú napr. Rytmus, Kali, Moja Reč, Miki Mora, Dominika Mirgová a mnoho ďalších. Vydal niekoľko úspešných mixtapov. Grimaso spolupracuje s interpretmi z Veľkej Británie aj USA, no v našich končinách ho je najčastejšie vídať po boku Majka Spirita, pre ktorého pracuje ako Dj.DJ Aldo

Dj Aldo sa venuje hudbe od svojich 17tich rokov, kedy sa stal členom slovenskej alternatívno jazzy/hip-hopovej skupiny A*D*K, s ktoru vydal vinylový nosič EP. Robil predskokana kapele De la Soul (USA) na jej tour zastávke v Bratislave. Po krátkom čase začal hrávať ako koncertný “live act” Dj rapovým umelcom (Zverina, Aless, Decko), ako klubový party Dj v Bratislave a ako “support” inštrumentalistom a spevákom (Anita Soul, Funkiez, Dano Kapitan). V roku 2017 absolvoval prestížnu Serato scratch academy v NYC, ktorá je považovaná za najkvalitnejšiu školu Djingu a hudobnej produkcie na svete.Workshop slúži na rozvíjanie hudobných zručností na nástrojoch 21.storočia. Na pár hodín sa staneš Dj-om, vyskúšaš si zahrať svoj vlastný Dj-sky set a ak si talentovaný, možno o niekoľko rokov bude tvoje meno kolovať v najprestížnejších kluboch. Len preto, lebo si si jedného dňa povedal: Prečo nie? Treba vyskúšať!